JK stipriausias žmogus 2018 m. – kas laimėjo serialą per 5 kanalą?

Naujausia serija prasideda kiekvieną trečiadienio vakarą 19 val., o konkursas trunka penkis epizodus ir baigiasi gruodžio 19 d.

SPOILERIAI PRIEKIA: Štai kas laimėjo JK stipriausio žmogaus 2018 m.!

5 dalykai, kurių nežinojote apie GRAND DESIGNS vedėją Keviną McCloudą! Kodėl kiekviena realybės televizijos sporto salės scena yra tokia? – Arg šokiai TOWIE 7 priežastys, kodėl mums REIKIA naujos serijos „Gražuolė ir geikas“!

Zake'as Muluzi hantelių spaudykloje.

Kas laimėjo stipriausią JK žmogų?

Šių metų nugalėtoju tapo airis Pa O'Dwyeris.

33-ejų metų futbolininkas varžybas baigė su 30 taškų ir nedaug atsiliko antroje vietoje su 29 taškais finišavusiam Philui Robertsui.

siurblys robotas kietmedžio grindims ir kilimams

Trečioji vieta atiteko karaliaujančiam čempionui Lawrence'ui Shahlaei.

JK stipriausias žmogus 2016 m. 2 dalis – Airijos stipriausias žmogus, Pat O'Dwyer, skraidinantis atstovų automobilį.

Kaip tai baigėsi?

Viskas baigėsi finaliniame renginyje, kuriame Pa tuo metu sėdėjo trečioje vietoje, už valdančiojo čempiono Lawrence'o ir Philo.

Tačiau tėvas įveikė jėgos akmenų raundą, kad laimėtų konkursą dramatiškai – jis buvo vienintelis dalyvis, pakėlęs visus aštuonis akmenis!

geriausias būdas išvalyti senus centus

Philas ir Lawrence'as galėjo surinkti atitinkamai tik penkis ir tris akmenis.

Stipriausias JK vyras Laurence'as Shahlaei „FTS Truck Pull“.

Kas yra Pa O'Dwyer?

Pa yra 33 metų stipruolis, kuris du kartus iš eilės laimėjo Airijos stipriausio žmogaus titulus.

2017 m. JK stipriausio žmogaus konkurse jis užėmė trečią vietą, o tai buvo geriausias jo rezultatas prieš 2018 m.

Pa yra 6 pėdų 2, sveria 138 kg ir žinomas kaip Limeriko liūtas.

Emily Atack: 7 nuostabios nuotraukos iš jos Instagram paskyros! 7 karščiausios „Celebs Go Dating“ žvaigždės Eyal Booker nuotraukos „Instagram“ tinkle! 7 liepsnojančios karštos RHEA nuotraukos – Sam Craske'o įžymybės eina į pasimatymus į Kretą!

Ne Instagrame

Galite sekti savo „Instagram“ paskyroje @paodwyer_strongman.

Visos jo treniruotės ir valgymai yra užregistruoti „Instagram“, įskaitant kai kuriuos gana juokingus žygdarbius, tokius kaip 350 kg pritūpimas ir 400 kg sveriantis traukimas.